سحاب ۱۳۵ را بیشتر بشناسید

درباره ما:

گروه تجهیزات هتلی سحاب ۱۳۵، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ در زمینه واردات و تامین منسوجات هتلی، آغاز نمود. این مجموعه از سال ۱۳۹۲ برای حمایت از تولیدات داخلی و مقرون به صرفه بودن محصولات خود، رو به تولید داخلی آورده و موفق به تولید محصولات مختلفی در این زمینه، بصورت تخصصی و مطابق با استانداردهای هتلی، شده است.

امروزه و در پرتو لطف الهی و به مدد متخصصان این حوزه، محصولات سحاب ۱۳۵ به عنوان یکی از معتبرترین مراجع محصولات تخصصی هتلی، در میان پروژه‌های لوکس و هتل‌ها شهرت یافته است.

خانواده سحاب ۱۳۵ تولید چهار دسته محصولات هتلی کاملا منطبق بر استانداردهای روز را بر عهده دارد و در تلاشیم با کمک گرفتن از مشاوران توانمند، محصولات خود را در سطح بین المللی نیز عرضه نماییم.

شرکت سحاب ۱۳۵ شرکتی کاملا حرفه‌ای و قابل اطمینان در زمینه تجهیز هتل، تالار، رستوران، آشپزخانه‌های صنعتی، فست فود و صنایع وابسته می‌باشد. تمامی محصولات شرکت بر اساس استانداردهای بین‌المللی هتلی با دقت انتخاب و تهیه می‌گردد. شرکت ما با داشتن نمایندگی در داخل و خارج از کشور اقدام به تامین و توزیع و تجهیز هتل، تالار و رستوران‌ها در راستای حمایت از صنعت گردشگری علی‌الخصوص صنعت هتلداری می‌نماید.

شرکت سحاب ۱۳۵  بصورت کاملا تخصصی و با به بکارگیری مشاوران و کارشناسان توانمند ومجرب همیشه همراه مدیران محترم اماکن تفریحی، اقامتی و رستوران ها بوده و هست و سعی در ارایه محصولات و خدمات در سطح بین‌المللی را دارد.

مجموعه سحاب ۱۳۵ در راستای توجه به مسئولیت اجتماعی خود، همواره بخشی از درآمد خود را به آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد اختصاص داده است و در بخش تولید نیز با آموزش و بکارگیری بانوان سرپرست خانوار تلاش کرده است بخشی از مشکلات آن‌ها را برطرف نماید و و گام کوچکی برای بوجود آوردن لبخندهای بیشتر بر دارد.

مشاوره پروژه:

صنعت هتلداری امروزه نیاز به شناخت جامع و کامل از هتل ، تجهیزات و اجزای آن به منظور مدیریت هزینه ، زمان و همچنین نیروی انسانی که خود مستقیما مرتبط با افزایش هزینه  می باشد را دارد.اگر به این مساله مهم بی توجه باشیم قطعا خسارات بسیاری در هزینه و وقت که اثر مستقیم بر استهلاک سرمایه می گذارد راخواهیم داشت. در این خصوص نقش مهم مشاور پروژه بیش از پیش خودنمایی میکند.

مشاوره تجهیز پروژه به دلیل اشراف جامع به نوع پروژه، درجه ، ظرفیت و نوع کاربری آن بنا به استانداردهای بین المللی از طرف دیگر داشتن اگاهی کامل از تولیدات داخلی و خارجی و متریال تجهیزو کاربرد آن در جایگاه مناسب باعث مدیریت زمان و هزینه و کاهش آن به صورت معقول و استاندارد می باشد.

مشاورین شرکت بدون تعصب بر برند خاص یا صرفا منافع شرکت، از ابتدا تا انتها همراه پروژه خواهند بود زیرا مهم ترین مساله برای شرکت رضایت مشتری و تداوم همکاری می باشد.