معرفی خدمات

شستشوی تخصصی موکت:

شستشوی تخصصی موکت و آبگیری مناسب به طول عمر موکت بسیار کمک می‌کند. گروه تجهیزات هتلی سخاب ۱۳۵، با مطالعه و بررسی چگونگی شستشوی انواع موکت و مذاکره با کارخانجات متفاوت، به سبک شستشوی استانداردی در مورد موکت‌هایی که تولید می‌کند رسیده است.

نصب موکت:

تیم نصاب مجموعه سحاب ۱۳۵ با گذراندن دوره‌های تخصصی نصب موکت توانایی نصب به صورت یک تکه و بدون درز که به زیبایی فضا کمک می‌کند، را با چسب سفید که بدون بو و با مقاومت بالاست را دارند. این چسب همچنین به کند سوزی موکت هم کمک خواهد کرد.

مشاوره طراحی و جنس موکت

مشاوران ما، برای مکان های مختلف پیشنهاداتی بر اساس میزان تردد آن فضا به شما خواهند داد، یا به عبارتی موکت را مهندسی خواهند کرد و بر اساس نوع نخ، گیج و پایل مناسب را پیشنهاد می‌دهند. بعد از آن تیم طراح بر اساس نوع سلیقه شما طراحی موکت را انجام می‌دهند و پس از تایید نمونه، موکت بافته می‌شود و پس از تایید، بافت اصلی شروع می‌شود.

ارائه نمونه کالای خواب و حوله جهت تست:

برای اطمینان از نوع جنس و آشنایی بیشتر با محصول قبل از خرید، به درخواست مشتری نمونه‌ای جهت تست تقدیم خواهد شد و مشتری می‌تواند در صورت رضایت خرید خود را قطعی نمایند.

گلدوزی و بافت آرم روی حوله:

بافت داخل حوله از دیگر خدمات مجموعه سحاب ۱۳۵ است، که به صورت سفید و طلایی قابل اجراست. در کنار این موضوع گلدوزی روی حوله هم بسیار جذاب است که با هر تعدادی قابل اجرا می‌باشد.

چاپ لوگو یا طرح دلخواه روی کالای خواب

چاپ هر گونه طرح یا آرم به روی ملحفه، روبالشتی یا کاور لحاف قابل اجرا می‌باشد که در نوع خودش بسیار خاص خواهد بود.

چاپ لوگو یا طرح دلخواه روی پرده و رومبلی:

در این بخش هم امکان چاپ هر گونه طرح یا لوگو وجود دارد. همچنین می‌توان به جهت ایجاد هارمونی رنگ و طرح، پرده، رانر، رافل، کوسن، سرتخت و حتی رومبلی را نیز با طرح یکسان تولید کرد.

طراحی داخلی:

تیم طراحی داخلی ما بر اساس استانداردهای حرفه‌ای طراحی فضاهای هتلی و داشتن تجربه بالا در این حوزه تخصصی، مکان شما را طراحی خواهند کرد. پس از تایید طرح، تیم اجرایی ما پروژه را دقیقا مشابه طرح سه بعدی طراحی شده به شما تحویل خواهند داد.