درباره ما :

درباره ما : شرکت سحاب ۱۳۵ شرکتی کاملا حرفه ای و  قابل اطمینان در زمینه تجهیز هتل، تالار، رستوران،اشپزخانه های صنعتی، فست فودو صنایع وابسته می باشد. تمامی محصولات شرکت بر اساس استاندارد های بین المللی هتلی با دقت انتخاب و تهیه می گردد. شرکت ما با داشتن نمایندگی در داخل و خارج ازکشور اقدام به تامین و توزیع و تجهیز هتل ، تالار و رستوران ها در راستای حمایت از صنعت گردشگری علی الخصوص صنعت هتلداری می نماید. شرکت سحاب ۱۳۵  بصورت کاملا تخصصی و با به بکارگیری مشاوران و کارشناسان توانمند ومجرب همیشه همراه مدیران محترم اماکن تفریحی، اقامتی و رستوران ها بوده و هست و سعی در ارایه محصولات و خدمات در سطح بین المللی را دارد.

 

 

مشاوره پروژه :

صنعت هتلداری امروزه نیاز به شناخت جامع و کامل از هتل ، تجهیزات و اجزای آن به منظور مدیریت هزینه ، زمان و همچنین نیروی انسانی که خود مستقیما مرتبط با افزایش هزینه  می باشد را دارد.اگر به این مساله مهم بی توجه باشیم قطعا خسارات بسیاری در هزینه و وقت که اثر مستقیم بر استهلاک سرمایه می گذارد راخواهیم داشت. در این خصوص نقش مهم مشاور پروژه بیش از پیش خودنمایی میکند.

مشاوره تجهیز پروژه به دلیل اشراف جامع به نوع پروژه، درجه ، ظرفیت و نوع کاربری آن بنا به استانداردهای بین المللی از طرف دیگر داشتن اگاهی کامل از تولیدات داخلی و خارجی و متریال تجهیزو کاربرد آن در جایگاه مناسب باعث مدیریت زمان و هزینه و کاهش آن به صورت معقول و استاندارد می باشد.

مشاورین شرکت بدون تعصب بر برند خاص یا صرفا منافع شرکت، از ابتدا تا انتها همراه پروژه خواهند بود زیرا مهم ترین مساله برای شرکت رضایت مشتری و تداوم همکاری می باشد.